کمک حافظه جزای اختصاصی (جلد اول) عظیم زاده

توضیحات

 

 

 • کتب مذکور به عنوان اثری آموزشی و با سبکی جدید و ابتکاری در راستای یادگیری مطالب علمی و کاربردی و به عنوان منبعی مطمئن تدوین گردیده‌اند.
 • در ابتدای هر مبحث کلیۀ مواد قانونی مربوط به مباحث از قوانین مختلف گردآوری شده‌اند تا خواننده از مراجعه به قوانین متنوع و گاه پراکنده‌ی جزایی فارغ شده و پیش از ورود به هر مبحث با مطالعۀ مواد قانون، با آمادگی ذهنی بیشتری به مطالعه و یادگیری بپردازد.
 • آموزش مطالب در قالب نمودارها و الگوهای تصویری همراه با بیان نکات برجسته و یا بیان آرای وحدت رویه و نظریه‌های مشورتی در موارد لازم، به منظور تفهیم سریع و آسان مباحث.
 • تطبیق کلیۀ مباحث با مقررات تازه مدون قانون مجازات اسلامی.
 • تطبیق مباحث جزایی با آخرین اصلاحات قانون آیین دادرسی کیفری جدید از جمله ویژگی‌های بارز این مجموعه است.
 • بیوگرافی مؤلف: دکتر شادی عظیم زاده

  • دکتری تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی از دانشگاه تهران
  • عضو هیأت علمی دانشگاه تهران جنوب

  یکی از دگرگونی‌های اساسی در سال ۹۲ در حوزۀ حقوق جزا، تغییر قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۷۰ بود.

  ایجاد نهادهای جدید قانون مجازات، اضافه شدن حجم مواد قانون مجازات در مقایسه با قانون سابق، افزوده شدن مواردی از جزم انگاری‌های نوین در بخش حدود از جمله: سب النبی و افساد فی الارض و … بخشی از تفاوتهای عمده قانون مجازات ۹۲ با قانون سابق می‌باشد. مطالعۀ حجم زیاد مطالب و از طرفی تطبیق مباحث جزایی با مواد قانون مجازات ۹۲ و یا قانون تعزیرات ۷۵ (از باب شباهت مواد به‌هم) موجب گردید تا درس حقوق جزای اختصاصی به مثابۀ درسی چالشی برای دانشجویان و داوطلبان شود و دغدغۀ آنها را در این درس بیشتر از نماید.

  کتابی که پیش روی شماست حقوق جزای اختصاصی در دو مجموعه: (مجموعۀ اول: جرایم علیه تمامیت جسمانی و معنوی اشخاص و مجموعۀ دوم: جرایم علیه اموال، مالکیت، امنیت و آسایش عمومی) می‌باشد. و ماحصل تلاشی طولانی است که به منظور تسهیل و تسریع مطالعۀ این درس، و تحقق یادگیر‌ی دقیق، جامع و کامل معرفی گردیده که خواننده را از خواندن هر منبع دیگری در این درس بی‌نیاز می‌نماید.

توضیحات تکمیلی

وزن 534 g
نویسنده

ناشر

موضوع

نکته، خلاصه و جمع بندی

نوع جلد

شومیز

قطع

وزیری

سال انتشار

۱۳۹۸

شابک

9786005776744

تعداد صفحات

381

نوبت چاپ

بیست و نهم

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: