درباره ما

کتابفروشی باقری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ در شهر رشت به آدرس خیابان سعدی، زیر ساختمان فرهنگی و ورزشی، جنب بانک ملی شعبه شهرداری به مدیریت آقای حجت باقری احداث شد.

پس از چند سال فعالیت موفق در بازار فیزیکی کتاب، و تامین و عرضه هزاران کتاب مختلف به مشریان عزیز در سطح استان و سراسر کشور، در تابستان سال ۱۳۹۸ تصمیم به راه اندازی یک وبسایت جهت خرید اینترنتی کتاب برای تمامی عاشقان و نیازمندان کتاب سراسر کشور نمودیم تا فرآیند یافتن و خرید کتاب برای شما عزیزان ساده و لذت بخش تر شود.

حجب باقری از سال ۱۳۸۰ در حوزه انتشارات و کتابفروشی در استان های مختلف مشغول به کار بوده و از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت مستقل در دنیای کتاب ادامه می دهد.

از طریق سایت کتابفروشی باقری می توانید کتاب های مدنظر خود را جستجو کرده، آنها را به سبد خرید اضافه کنید، وجه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید و سپس کتاب های خریداری شده را درب منزل یا محل کار از طریق مامور اداره پست دریافت کنید.

ما هر روز کتاب های جدیدی را به محصولات این وب سایت اضافه می نمائیم، ولی از آنجایی که وب‌سایت به تازگی راه اندازی شده، لذا ممکن است برخی کتاب های خود را در سایت پیدا ننمائید، بنابراین در صورت نیافتن کتاب های خود در سایت و تا تکمیل و پربارتر شدن سایت، می توانید از طریق صفحه تماس، با ما در ارتباط بوده، از وجود کتاب های مدنظر خود مطلع، و آنها را به صورت خرید تلفنی تهیه نمایید.

از اهداف معنوی ما برای راه اندازی این وبسایت، گسترش فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه در کشور می باشد. امیدوارم توانسه باشیم گامی موثر در این زمینه برداشته و تاثیری از خود برجای بگذاریم.

کتابفروشی باقری، یک فروشگاه کتاب فیزیکی با سابقه چند ساله است که دارای یک وب سایت برای فروش اینترنتی کتاب به آدرس bagheribook.ir (همین وب‌سایت) نیز می باشد. می توانید تصاویر بخش هایی از کتابفروشی را در زیر مشاهده نمایید.