چرا ثروتمندان ثروتمند تر می شوند؟

توضیحات

کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟ اثر رابرت کیوساکی، در پی آن است تا به شما نشان دهد که با تغییر دیدگاه‌ها و رویکردها، راهکارهای تازه در ذهن ما ظاهر خواهند شد و دستیابی به اهداف به یک بازی بدل خواهند گشت.

کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟ (Why The Rich Are Getting Richer) نسخهٔ پیشرفته‌ای از کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول است که شامل آموزه‌های پدر پولدار و من است. اگر تا به حال کتاب، پدر پولدار پدر بی‌پول را نخوانده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنم که ابتدا آن را بخوانید سپس این کتاب را در دست بگیرید. چون بسیاری از آموزش‌ها به دنبال آن کتاب آورده شده‌اند و شما باید با مباحث ابتدایی آشنا باشید. افرادی که با مباحث پایه‌ای آشنایی دارند، درک صحیح‌تری از مطالب این کتاب خواهند داشت، که در روند موفقیت‌هایشان بسیار مؤثر خواهد بود. فراموش نکنید که کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟ همانند تمامی کتاب‌های قبلی رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) بسیار ساده است و جایی برای نگرانی از درک نکردن مفاهیم وجود نخواهد داشت.

کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟ پر است از داستان‌های بسیار جالب و جذاب که از زبان رابرت خواهیم شنید. او با شیوۀ تعریف کردن داستان‌ها و نتیجه‌گیری از آن‌ها معجزه می‌کند. در واقع با این داستان‌ها او قصد دارد که آموزش‌های مالی را به زبان ساده برای ما بیان کند و نشان دهد که موفقیت در میان همین اتفاقات روزمرۀ ما پنهان است و باید بدون اتلاف وقت آن‌ها را دریابیم. داستان‌های او فقط و فقط دربارۀ موفقیت‌ها نیستند، بلکه نشانگر رویارویی با شکست‌های سنگین و دشوار در شرایط بسیار بحرانی هستند. تنها عاملی که در این داستان‌ها نظریات خوانندگان را جلب خواهد کرد میزان پشتکار و تلاش افراد مختلف در جهت رسیدن به موفقیت‌ها هستند.

جملات برگزیده کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟:

– ثروتمندان، پیشرفت مالی خود را در گرو پیشرفت جامعه می‌دانند.
– ثروتمندان از آینده حرف می‌زنند و فقرا در گذشته گیر کرده‌اند.
– موفقیت مالی نقطۀ مقابل شکست مالی نیست بلکه درون آن است.
– گردش مالی یک توصیه نیست یک آدرس دقیق برای دستیابی به ثروت ماندگار است.
– اشتباه نکردن محصول سکون و سکون عامل شکست است.

در بخشی از کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند؟ می‌خوانیم:

آیا تا به حال اولین قدم‌هایی که یک کودک برمی‌دارد را از نزدیک دیده‌اید؟ او می‌ایستد، روی پای خود می‌لرزد و چند قدمی برمی‌دارد و دوباره بر زمین می‌افتد. اغلب او با به زمین افتادن گریه می‌کند، اما ما برای قدم‌های بیشتر او شادمان هستیم و امیدوار و از او انتظار داریم که دوباره بایستد و برای برداشتن قدم‌های بعدی تلاش کند. هرچه کودک این کار را بیشتر تکرار می‌کند بیشتر اطمینان می‌یابد و کمتر گریه می‌کند و امیدی در دلش برای دویدن، دوچرخه‌سواری، ماشین‌سواری و رانندگی و یا سفرهای طولانی بوجود می‌آید. به خاطر همۀ این مسائل است که خداوند ما را طوری آفریده که از لحظۀ ابتدایی بدو تولدمان به دنبال یادگیری فرآیندهای زندگی کردن برویم.

توضیحات تکمیلی

وزن 900 g
عنوان

چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند؟

نویسنده

مترجم

ناشر

نوبت چاپ

اول

تعداد صفحات

415

شابک

978-622-220-674-1

سال انتشار

1400

نوع جلد

شومیز

قطع

رقعی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: